Pes k adopci


ANDY 15 let


 Zlatý retrívr. Zdravotní stav špatný, nádor varlat, artroza kloubů. Emotikona frown
Tak nevím, jsem z tohoto docela na vážkách, ale přesto sem pejska dám. Každému je asi jasné, kam to směřuje. Ale kdo ví, třeba domácí péče a láska spolu s kloubní podporou, dá pejskovi ještě chvilenku spoznat lásku a hezké zacházení. Ovšem musel by se někdo najít okamžitě. Nelitovat, ale dát domov a být s ním až do konce. Chápu, že tohle je asi jen zbožné přání.....ale kdo ví..


Psi utulek Olomouc    www.olomouckyutulek.cz/gallery.php…


Dědeček 10 let


Dědeček k nám byl přijat z útulku v Mariánských lázních, kde strávil několik let, aby alespoň během čekání na nový domov byl v "domácnějším" prostředí.

Dědeček je už staroušek, klidný a rozvážný. Dědeček je nenáročný, skromný pejsek, který by rád dožil v klidném prostředí. K životu mu stačí plná mistička a pohlazení spojené s kratičkou procházkou.

Je potřeba dávat pozor při manipulaci, jelikož špatně vidí a slyší, strachy se ohání a mohl by i kousnout.

...

Dědeček je hodný i co se života s jinými zvířátky týče, klidní, neotravní pejsci mu nevadí, ani kočičky.

Pokud je zde někdo, kdo má doma místečko, nenechte ho prosím čekat...
Kontakt na>  Nadejeproctyripacky@seznam.cz
 Telefon     608 277 306

 Pes byl prelozen do nadeje pro ctyri packy www.nadeje-pro-ctyri-packy.estran...



Pegy a Etina  13 a 10 let


Pegi a Etina kříženec střední a bernský salašnický .Obě jsou velmi přátelské , mazlivé, čistotné a vychované. Jsou na sebe velmi fixované.  V útulku jsou z důvodu vážné nemoci majitelky. Vhodné k domu se zahradou k hodným lidem .

Utule  Marsovice  www.utulek-marsovice.estranky.cz/


Jurasek   10 let


 Pejsek byl nalezen v České Třebové, jeho stav při příjmu nebyl dobrý.
Jurášek byl dehydrován, celej se klepal a nebyl schopný se postavit na vlastní nohy. Ihned byl převezen na vet. kliniku, kde byl jeho stav stabilizován dostal kapačku a antibiotika.
Pejsek má po těle místa bez chlupů, špatný chrup- spoustu zubů již nemá, a s velkou pravděpodobností problém s žaludkem (způsoben asi tím, že dlouho nejedl).
Jak jsem již psala Jurášek dostává injekčně antibiotika, speciální stravu po menších dávkách aby nebyl zatížen žaludek. Jakmile se jeho zdravotní stav trochu zlepší bude uděláno další vyšetření, hlavně ty zuby, protože ty jsou v hrozném stavu

Vice informaci zde.  www.caniscentrum.com